Twój wymarzony ślub

Welon czy skromna dekoracja we włosach?

Suknia ślubna narzuca pewien styl i wymogi co do możliwości osiągnięcia perfekcyjnego wyglądu w dniu ceremonii zaślubin. Przy czym jej fason jest indywidualnie wybierany przez pannę młodą. Niektóre panie preferują bogactwo rozmaitych dodatków ślubnych, a niektóre będą wielbić minimalizm.

Matki panien młodych chcą welony

Prawie każda matka panny młodej namawia swoją córkę za wybranie mocno dekoracyjnego welonu, przy czym nie zakłada nawet, że młoda kobieta wcale nie musi go chcieć nosić na swojej głowie. Niektórym paniom wystarczy artystyczne upięcie włosów i ozdobienie ich skromnym elementem, nadającym stylizacji odświętny charakter. Tymczasem ich rodzicielki za wszelką cenę chcą je namówić do wykorzystywania tradycyjnych welonów i nie zawsze pamięta, że swój ślub miała wieki temu.

Podejście do ślubu bywa mocno indywidualne

Państwo młodzi powinni sami wiedzieć jak ma wyglądać ich ślub i wesele, wsłuchiwanie się w opinię znajomych czy rodziny może mocno zaburzać wizję wydarzenia. Najlepiej jest odciąć się od tych wszystkich dobrych porad i skorzystać z usług profesjonalistki zajmującej się organizacją wesel – ta przynajmniej wsłucha się w potrzeby młodej pary i nie będzie robiła niczego, co jest wbrew ich woli.